O IDOSu

IDOS je vyhledavač v jízdních řádech veřejné dopravy, který pracuje s jízdními řády spojů drážní, autobusové a městské dopravy. IDOS dále poskytuje doplňkové informace o jednotlivých spojích, řazení některých vlaků, informace o případném zpoždění vybraných spojů (poloha spoje se zjišťuje dotazem do příslušného dispečerského systému) a dále kontextové propojení do prodejních systémů pro zakoupení/rezervaci jízdních dokladů.

Přípravu dat o jízdních řádech (více o datech jízdních řádů IDOS vizte Obsah dat) a technologické zázemí pro provoz IDOS zajišťuje společnost CHAPS spol. s r.o. Provozování internetového IDOS a prodej inzerce zabezpečuje společnost MAFRA, a.s.

Pro využití všech funkcí internetového IDOS je bezpodmínečně nutné, aby měl internetový prohlížeč povolený JavaScript. Další informace o funkcích a návod k používání internetového IDOS jsou k dispozici v Nápovědě k aplikaci. Jízdní řád IDOS je dostupný také formou aplikace pro PC, přístup je možný i prostřednictvím mobilního telefonu.

Načítám data...